Základní škola Stupno

Základní škola Stupno je v rušné části města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky a jazyková učebna.

Základní škola Stupno má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a má zahradu. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, rukodělný kroužek a zdravotnický kroužek. Ve škole funguje družina a školní jídelna.

Na škole je pro děti školní metodik prevence a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky. Adresa školy je Stupno 62, Břasy 1. Obec Břasy je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Školní telefonní číslo je +420 371 791 736.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Stupno
Základní škola Stupno
Stupno 62, Břasy 1, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Stupno
ŘeditelMgr. Jaroslava Auterská
ZřizovatelObec Břasy
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce