Základní škola 1. kladenská soukromá

Základní škola 1. kladenská soukromá je jazyková škola, leží v klidné části města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, besídky a herna. Specializované učebny jako například učebna informatiky. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici rukodělný kroužek, hudební výchova a keramika.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, vyjíždí s dětmi na školu v přírodě a základní škola 1. kladenská soukromá má zahradu. Základní škola 1. kladenská soukromá má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

V zázemí školy je družina. Dětem pomáhá a radí školní metodik prevence, výchovný poradce a logoped. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Holandská 2531, Kladno - Kročehlavy.

Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Hana Skallová. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Rodiče dětí platí školné.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola 1. kladenská soukromá
Základní škola 1. kladenská soukromá
Holandská 2531, Kladno - Kročehlavy, Středočeský
ŘeditelMgr. Bc. Jitka Maršálková
ZřizovatelIng. Hana Skallová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce