Základní škola Pečky

Základní škola Pečky je škola pro postižené, je v širším centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety a školní dvůr. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je informatika, keramika a sport.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Na škole je pro děti speciální pedagog, školní metodik prevence a výchovný poradce. Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je Tř. Jana Švermy 540, Pečky. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 321 785 090.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Pečky
Základní škola Pečky
Tř. Jana Švermy 540, Pečky, Středočeský
ŘeditelMgr. Jaroslava Heroldová, DiS.
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce