Základní škola Rakovník

Základní škola Rakovník je speciální základní škola, je v klidné části města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání, bruslení a školní dvůr. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a bazén.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a základní škola Rakovník pořádá pro děti školu v přírodě. Základní škola Rakovník má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá keramika a rukodělný kroužek. V zázemí školy je družina.

Dětem pomáhá a radí školní metodik prevence, asistent pedagoga, výchovný poradce a logoped. Přístup na internet je možný přes WiFi. Adresa školy je Františka Diepolta 1576, Rakovník. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou.

Školní telefonní číslo je +420 313 112 511.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Rakovník
Základní škola Rakovník
Františka Diepolta 1576, Rakovník, Středočeský
ŘeditelMgr. Ludvík Vožeh
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce