Základní škola Sedlec Prčice

Základní škola Sedlec Prčice je speciální základní škola, leží v klidné části města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště, herna a knihovna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s dětmi na exkurze, základní škola Sedlec Prčice pořádá pro děti školu v přírodě a součástí školy je zahrada. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště.

Specializované učebny jako například učebna praktického vyučování, učebna informatiky a knihovna. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, keramika, literárně dramatický kroužek, tanečky, turistický kroužek a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Na škole je pro děti školní metodik prevence, asistent pedagoga, výchovný poradce a speciální pedagog. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a v učebnách informatiky. Adresa školy je Přestavlky 1, Sedlec - Prčice.

Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 317 834 317.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Sedlec Prčice
Základní škola Sedlec Prčice
Přestavlky 1, Sedlec - Prčice, Středočeský
Webové stránkyZákladní škola Sedlec Prčice
ŘeditelMgr. Bc. Hana Fárová
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce