Dětský domov

Dětský domov je speciální škola, je v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, hřiště a knihovna.

Dětský domov má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a děti si mohou hrát na školní zahradě. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici tanečky, informatika a keramika. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí speciální pedagog, školní metodik prevence a výchovný poradce.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Svatopluka Čecha 2773, Žatec. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 415 710 795.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Dětský domov
Dětský domov
Svatopluka Čecha 2773, Žatec, Ústecký
ŘeditelMgr. Bc. Lenka Woloszczuková
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce