Speciální základní škola

Speciální základní škola je speciální škola, je v širším centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den a plavání. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna informatiky a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici rukodělný kroužek, keramika a informatika.

Ve škole funguje družina. Dětem pomáhá a radí školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Ostrovní 300, Štětí. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 416 812 374.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Speciální základní škola
Speciální základní škola
Ostrovní 300, Štětí, Ústecký
Webové stránkySpeciální základní škola
ŘeditelMgr. Hana Moravcová
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce