Základní škola

Základní škola leží v širším centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky a výlety. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna hudební výchovy, učebna praktického vyučování a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a děti si mohou hrát na školní zahradě. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, literárně dramatický kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí logoped, školní metodik prevence, asistent pedagoga, výchovný poradce a speciální pedagog. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Jana Palacha 1534, Most. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 476 700 000.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola
Základní škola
Jana Palacha 1534, Most, Ústecký
ŘeditelMgr. Hana Slapničková
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce