Základní škola Speciální

Základní škola Speciální je v širším centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den a hřiště. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a základní škola Speciální má zahradu. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport. Dětem pomáhá a radí školní psycholog, školní metodik prevence, asistent pedagoga, výchovný poradce a speciální pedagog.

Adresa školy je Jakubské nám. 113, Česká Kamenice. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 412 582 672.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Speciální
Základní škola Speciální
Jakubské nám. 113, Česká Kamenice, Ústecký
Webové stránkyZákladní škola Speciální
ŘeditelMgr. Eva Franzová
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce