Základní škola Speciální

Základní škola Speciální je v širším centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, besídky, herna a školní dvůr. Pro sportující děti je ve škole sportoviště. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a základní škola Speciální má zahradu. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, keramika, hudební výchova, turistický kroužek a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je družina. Dětem pomáhá a radí výchovný poradce, asistent pedagoga, školní metodik prevence, speciální pedagog a logoped. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky. Adresa školy je T. G. Masaryka 1804, Varnsdorf.

Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 412 372 207.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Speciální
Základní škola Speciální
T. G. Masaryka 1804, Varnsdorf, Ústecký
Webové stránkyZákladní škola Speciální
ŘeditelMgr. Jaroslav Červinka
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce