Základní škola INTEGRA Vsetín

Základní škola INTEGRA Vsetín leží v širším centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, výlety, lyžařský kurz, plavání, bruslení a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, keramika, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, rukodělný kroužek a turistický kroužek.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a součástí školy je zahrada. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole funguje družina, školní klub a školní jídelna. Na škole je pro děti školní psycholog, speciální pedagog, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce.

Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Rybníky 1628, Vsetín. Zřizovatelem soukromé školy je Univerzita Palackého v Olomouci. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 571 411 957.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola INTEGRA Vsetín
Základní škola INTEGRA Vsetín
Rybníky 1628, Vsetín, Zlínský
Webové stránkyZákladní škola INTEGRA Vsetín
ŘeditelIng. Libor Podešva
ZřizovatelUniverzita Palackého v Olomouci
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce