Základní škola Salvátor

Základní škola Salvátor je církevní škola, leží v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: výlety, besídky, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a knihovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna informatiky a knihovna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, keramika, hudební výchova, rukodělný kroužek, přírodovědný kroužek, literárně dramatický kroužek a informatika.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, základní škola vyjíždí s dětmi na školu v přírodě a učitelé jezdí s dětmi na exkurze. Ve škole funguje družina a školní klub.

Dětem pomáhá a radí speciální pedagog, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Králova 380, Valašské Meziříčí.

Tuto školu zřizuje Arcibiskupství olomoucké. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 571 611 779.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Salvátor
Základní škola Salvátor
Králova 380, Valašské Meziříčí, Zlínský
Webové stránkyZákladní škola Salvátor
ŘeditelIng. Hynek Mikušek
ZřizovatelArcibiskupství olomoucké
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce