Základní škola ve Zlíně

Základní škola ve Zlíně leží na periferii a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, plavání, lyžařský kurz a přípravná třída. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s dětmi na exkurze. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, tanečky, přírodovědný kroužek a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je družina, školní klub a školní jídelna. Na škole je pro děti školní psycholog, školní metodik prevence, asistent pedagoga, výchovný poradce a logoped. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky. Adresa školy je Česká 4787, Zlín.

Tuto školu zřizuje Arcibiskupství olomoucké. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 577 271 434.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola  ve Zlíně
Základní škola ve Zlíně
Česká 4787, Zlín, Zlínský
Webové stránkyZákladní škola ve Zlíně
ŘeditelPhDr. Jana Langerová
ZřizovatelArcibiskupství olomoucké
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce