Základní škola Vizovice

Základní škola Vizovice leží v centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, besídky, mezinárodní spolupráce se školami a plavání. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a základní škola má zahradu. Základní škola Vizovice má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí logoped, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Masarykovo náměstí 420, Vizovice.

Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 577 452 525.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Vizovice
Základní škola Vizovice
Masarykovo náměstí 420, Vizovice, Zlínský
Webové stránkyZákladní škola Vizovice
ŘeditelMgr. Eva Čapková
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce